czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaPiekielni szefowieZwolnienie dyscyplinarne czyli zemsta szefa

Zwolnienie dyscyplinarne czyli zemsta szefa

No mój już ex Chef wywalił mnie dyscyplinarnie z datą „za dwa miesiące” od dnia wystawienia dyscyplinarki. Powód? Nie przychodzę do pracy.

Czemu nie przychodzę? Byłam na zwolnieniu lekarskim.

A kto dostał upomnienie na zwolnieniu lekarskim? No ja 🙂 w 4 dzień zwolnienia z powodu choroby 🙂 i co zrobił d3b!l? Wymeldował mnie z ubezpieczenia zdrowotnego półtora miesiąca przed końcem umowy (niezgodnie z prawem).

Dlaczego to zrobił? Bo chciał się zemścić za to, że zachorowałam na parę dni. I dlaczego? Bo chciał mnie zwolnić wręczając mi do podpisania wypowiedzenie umowy o pracę myśląc, że nie rozumiem, co czytam.

A co było w wypowiedzeniu? Że „ja sama zwalniam się po 8 latach zatrudnienia w tej firmie i dziękuje za super współpracę”.

Czemu dyscyplinarka? Bo nie chciał mi płacić odprawy i chciał się zemścić za to, że nie dałam się zrobić w chooya.

Czy pójdę z tym do sądu? NIE WIEM, bo jestem w nieco złym stanie psychicznym przez tego człowieka plus mam zakłócenia snu (nie mogę zasnąć, śpię po 2-3h dziennie).

MOŻE CI SIĘ RÓWNIEŻ SPODOBAĆ:

2 KOMENTARZE

  1. Dodam do tego też iż sąd pracy dziś jest tak sparaliżowany, że takie sprawy ciągna się grubymi miesiącami i zdążysz się wyspać, a spwawy po chyba ponad 3 latach nie możesz już zgłosić. Powodzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

DODAJ SWOJĄ HISTORIĘ

Najpopularniejsze z 7 dni

NAJNOWSZE KOMENTARZE