czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaNewsyMorderstwo zamiast wypłaty

Morderstwo zamiast wypłaty

Tragedia w warsztacie samochodowym we Francji: Pracownik z Polski został zastrzelony w wyniku sporu o zaległe wynagrodzenie

Podczas zdarzenia, które miało miejsce 8 czerwca, 39-letni lakiernik samochodowy o polskim pochodzeniu został postrzelony przez właściciela warsztatu we Francji, w którym pracował. Polak, o imieniu Jakub, odwiedził zakład pracy z zamiarem odebrania zaległego wynagrodzenia za swoją pracę. W rezultacie spotkania, zginął od postrzału, zamiast otrzymać zaległe pieniądze.

Kwestie finansowe, prawdopodobnie będące przyczyną konfliktu

Według lokalnej prokuratury, 26-letni właściciel warsztatu, obecnie oskarżony, został aresztowany. Dochodzenie wykazało, że między nim a ofiarą doszło do konfliktu.

Oskarżony strzelił do Jakuba dwukrotnie. Pierwszy strzał nie trafił celu, jednak drugi przyczynił się do poważnej rany nogi, która później doprowadziła do śmierci 39-letniego Polaka w szpitalu.

Więcej informacji o ofierze Jak podaje serwis Leszno24.pl. Dowiadujemy się, że Jakub pochodził z Górki Duchownej. Był mężem i ojcem 10-letniej córki. Pracował w Tain-l’Hermitage, miasteczku położonym w regionie Owernia-Rodan-Alpy.

Zarzuty dla właściciela warsztatu

26-letni właściciel warsztatu, Francuz o arabskich korzeniach, niedawno stał się nowym właścicielem tego biznesu. Od czasu przejęcia firmy, zaczął mieć trudności z regularnymi wypłatami dla pracowników.

Jakubowi zalegał wynagrodzenie za ostatnie trzy miesiące.

MOŻE CI SIĘ RÓWNIEŻ SPODOBAĆ:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

DODAJ SWOJĄ HISTORIĘ

Najpopularniejsze z 7 dni

NAJNOWSZE KOMENTARZE