piątek, 19 kwietnia, 2024
Strona głównaPiekielni szefowiePaczki świąteczne dla pracowników

Paczki świąteczne dla pracowników

Historia sprzed dekady. Rok 2010-byłem zatrudniony w pewnej dość małej, prywatnej firmie, której właściciel miał (nazwę to eufemistycznie) ,,węża w kieszeni”.

Zbliżał się grudzień, firma całkiem nieźle prosperowała zaś ponieważ w tym czasie byłem najmłodszym stażem pracownikiem chłopaki podpuścili mnie bym poszedł do szefa i wspomniał o jakichś paczkach świątecznych.

Jakie było ich zdziwienie gdy za jakiś czas szef przyszedł, wręczył każdemu z nas reklamówkę, w której była kawa (kiepska), flaszka (tu dla odmiany całkiem dobrej wódki ze ,,średniej półki”) oraz… notes (zaś w tym notesie stówka).

Znając naszego szefa wszyscy byli w szoku, że szarpnął się na taki wydatek, jednak tajemnica wyjaśniła się jakieś dwa tygodnie później. Szef kupił (ZA GOTÓWKĘ) nowe Audi A6 i odebrał je z salonu.

Rok później podpuściliśmy kolejnego nowego pracownika by poszedł do szefa w związku ze świętami wielkanocnymi. Rezultat? Na następny dzień szef każdemu przyniósł oświadczenie do podpisania głoszące, że (cytuję) ,,Firma nie posiada funduszu socjalnego…”

MOŻE CI SIĘ RÓWNIEŻ SPODOBAĆ:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

DODAJ SWOJĄ HISTORIĘ

Najpopularniejsze z 7 dni

NAJNOWSZE KOMENTARZE