czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaPiekielni szefowieMożesz sobie podźwigać

Możesz sobie podźwigać

Kiedyś pracowałem w firmie archiwizującej dokumenty, w sumie jednej z największych w Polsce. Zatrudniłem się jako pracownik biurowy, praca jednak wyglądała troszkę inaczej.

Z*pierdalanie z wozkiem ręcznym, noszenie pudel z dokumentami, nie raz nawet jeżdżenie po całej Warszawie z kurierem, żeby odebrać dokumenty do niszczenia lub archiwizacji.

Przyjechało 10 palet dokumentów jednej z firm transportowych. Na jednej palecie mieściło się od 30 do 35 pudel, każde ważyło po ok 15 kilo. Do przerwy obiadowej udało się przerzucić 7 palet.

Kierownik na przerwie zapytał się, czy mamy jeszcze zamiar kończyć dziś zlecenie. Niestety na jego niekorzyść uznaliśmy, że dość na dziś pracy, a on uznał, że mamy dziś wszystko skończyć.

Tydzień później już moja kariera dobiegła końca. Jeszcze zanim przyszedłem na ten dział pracowały tam dwie kobiety, które pod moją nieobecność tez wcześniej już odwalały taką robotę.

Na jakąkolwiek prośbę o pomoc ze strony kierownika magazynu, sugerowano im że mogą sobie podźwigać, zamiast iść na siłownie 😉

MOŻE CI SIĘ RÓWNIEŻ SPODOBAĆ:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

DODAJ SWOJĄ HISTORIĘ

Najpopularniejsze z 7 dni

NAJNOWSZE KOMENTARZE