czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaPiekielni szefowiePremie i bałagan w firmie

Premie i bałagan w firmie

Ostatnio w firmie na magazynie wprowadzono premie dla pracowników, którzy w ciągu zmiany zrobili więcej roboty niż norma. Ludziom wyświetlało się nawet po 200zl do wypłaty.

Jak się później okazało premie są, ale firma odlicza takie procenty za ch*j wie co, że z 200zl robiło się 20. Ogólnie firma wali pracowników w ch.ja dając mniejsze wypłaty niż to co mają menele z zasiłków.

Sprzęt powojenny codziennie wywalało komputery i skanery. Zamówienie które profesjonaliści robili w godzinę musieli robić w pół godziny bo kierowca już jest, a jak ktoś nie wyrobił to darcie mordy i groźby zwolnienia.

Było to spowodowane głównie przez to, że organizacja pracy nie istniała.

Syf i burdel jaki był na magazynie (karma w której były robale została tylko przykryta tekturą i tak leżała tydzień, bo firma nie ma sprzątających) poza tym myszy, karaluchy i kurzu tyle że ludzie mieli szare nosy.

Kierownicy nigdy pracy fizycznej na oczy nie widzieli, a najwięcej do gadania mieli. Ogólnie mógłbym tu napisać książkę o tym co się odpi*rdala w tej firmie. Zwolniłem się po 2 miesiącach z 3 kolegami z którymi tam przyszedłem i wszyscy mamy taką samą opinię.

MOŻE CI SIĘ RÓWNIEŻ SPODOBAĆ:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

DODAJ SWOJĄ HISTORIĘ

Najpopularniejsze z 7 dni

NAJNOWSZE KOMENTARZE