piątek, 19 kwietnia, 2024
Strona głównaPiekielni szefowiePsychopatyczna szefowa w salonie fryzjerskim

Psychopatyczna szefowa w salonie fryzjerskim

Nie wolno mi było pójść do toalety, gdy miałam okres i wręcz lało mi się po nogach, a z bólu myślałam, że zemdleje. Szefowej nie podobało się, że idę do toalety i to wtedy gdy wszystko zrobiłam i była chwila.

Powiedziała, że zamknie toaletę na klucz i nauczę się pracować, a nie siedzieć na zapleczu.

Mają pod sobą też swoją siostrzenicę, oczywiście ona już może siedzieć na zapleczu, a nawet powinna. Pracownik młodociany zawód fryzjer

2. Oskarża mnie o kradzież przy klientach (salon fryzjerski) i wyśmiewa, że jak tak mogę i czy mi nie wstyd. Klamry, grzebienie itp bierze im z salonu ich siostrzenica, też praktykantka, po spytaniu jej, dlaczego to robi i że dostaję za nią przy klientkach odpowiedziała, że przecież jej ciotki się nie skapną (czyli szefowe) a ona może, bo jest siostrzenicą.

3. Szefowa nie raz wyzywała mnie przy klientkach, gdy czegoś nie rozumiałam np. miałam załączyć suszarkę stojącą, czego ja nie umiałam zrobić, bo nikt mi nigdy tego nie pokazał, a nie chce czegoś zrobić źle. Wtedy szefowa przy klientkach krzyczy po mnie, że po co ja tu przyszłam skoro nic nie umiem, nie chce mi się pracować, że ta młodzież dzisiaj nic nie umie i takie gówniary się wychowuje.

Oczywiście swojej siostrzenicy, która jest rok wyżej od mnie, nic nie powiedzą, nawet gdy zrobi klientce coś umyślnie (np. zaleje przy myciu, bo jej nie lubi)

To wszystko dzieje się w salonie fryzjerskim, a nawet więcej, jestem Pracownikiem młodocianym, 1 klasa zawodówki.

Bardzo przepraszam admina za błędy ortograficzne lub brak spójności w tym co napisałam, ale pośpiech i myśl o tym wszystkim robi swoje praca na szklarni szef polaczek 16 lat pracujący w jednej szklarni, kiedy powiedziałam, że nie będę pielić 2 dzień z rzędu, bo boli mi głową od słońca powiedział to czapkę trzeba było wziąć, gdzie zmiany zawsze były o 12, ale se ja nowa to mogę, za to nie mogę palić(tylko na przerwie), chociaż inni pala kiedy zapytałam co to ma być odpowiedział,,co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie”

MOŻE CI SIĘ RÓWNIEŻ SPODOBAĆ:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

DODAJ SWOJĄ HISTORIĘ

Najpopularniejsze z 7 dni

NAJNOWSZE KOMENTARZE