czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaPiekielni szefowieReszta jako premia uznaniowa

Reszta jako premia uznaniowa

Warunki zatrudnienia ustalone. Umowa o pracę, 4500 netto, bez delegacji. Wszystko na mailu – wiadomo, jest podkładka. 1 dzień pracy, 2 dzień pracy – szkolenia wstępnego brak, brak umowy. No OKEJ. 3 dzień w pracy, nadal brak szkolenia, ale nagle dostaję w południe na maila umowę o pracę. No fajnie.

Tylko że wynagrodzenie to nie 4500 netto a 3500 brutto plus reszta jako „premia uznaniowa” i zgoda na delegację, mimo, że dogadywaliśmy się na umowę bez delegacji.

PREZES: „no tyle masz na umowie a reszta to premia uznaniowa. No tak u nas w firmie jest. Musisz to zaakceptować. Każdy tak ma, co ja mam innym powiedzieć? Że im dam 3500 brutto a reszta jako premia a tobie od razu 4500 netto?”.

Nie wiedziałem, że rozpoczynając pracę dogaduję się z pracownikami tej firmy na wynagrodzenie a nie z prezesem/zarządem 🤣🤣

Sytuacja w stylu: Areczku nie obchodzą mnie umowy, i tak tu będziesz robił więc ile dam tyle weźmiesz. Hehe. No chyba nie. Wyszedłem do domu natychmiast po rozmowie, bez podpisywania tego szmatławca.

PS. Nie chcieli mi oddać za badania pracy 300 zł, ale się zlitowali po dwóch miesiącach.

MOŻE CI SIĘ RÓWNIEŻ SPODOBAĆ:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

DODAJ SWOJĄ HISTORIĘ

Najpopularniejsze z 7 dni

NAJNOWSZE KOMENTARZE