czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaPiekielni szefowieStanisław Derehajło startuje w wyborach z ramienia Konfederacji

Stanisław Derehajło startuje w wyborach z ramienia Konfederacji

Stanisław Derehajło, znany z popularnych memów „Panie Areczku…”, zamierza wystartować w nadchodzących wyborach z ramienia Konfederacji

Stanisław Derehajło, były wicemarszałek województwa podlaskiego, zdobył sławę w sieci jako postać często występująca w memach, które odnoszą się do stereotypu „Janusza biznesu”. W wielu z nich przedstawiony jest jako przebiegły pracodawca, kierujący swoimi „Areczkami” w komiczny sposób. W ostatnim czasie postać Derehajło pojawiała się nawet na magnesach dostępnych w punktach z pamiątkami. Derehajło zapowiedział jednak, że rozważa podjęcie działań prawnych w związku z tym.

Mimo że w 2018 roku Derehajło kandydował w wyborach samorządowych z ramienia Prawa i Sprawiedliwości i był związany z Porozumieniem Jarosława Gowina, teraz zmienił swoje polityczne preferencje. Na jego oficjalnym profilu na Facebooku pojawił się obrazek z emblematem Konfederacji, sugerujący jego plan startu z piątej pozycji na liście.

Konfederacja potwierdziła te informacje na swoim oficjalnym koncie na Twitterze, dodając, że w najbliższym czasie na Podlasiu odbędzie się konferencja prasowa na ten temat. Użytkownicy mogli również zobaczyć tam mema z Derehajło.

MOŻE CI SIĘ RÓWNIEŻ SPODOBAĆ:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

DODAJ SWOJĄ HISTORIĘ

Najpopularniejsze z 7 dni

NAJNOWSZE KOMENTARZE