czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaPiekielni szefowieCzystość w hotelu 5 gwiazdkowym

Czystość w hotelu 5 gwiazdkowym

Pracowałam w 5 gwiazdkowym hotelu biznesowym w dużym mieście. Miałam okazje pracować na obsłudze konferencji, gdzie nie raz trafiały się znane osobistości (piosenkarze, reprezentacja polski, znani aktorzy).

Byłam odpowiedzialna za wypiekanie ciastek, serwowanie przystawek na przerwy między spotkaniami. Wszystkie ciastka, wypieki to były zamrożone gotowce, które wrzucone były do piekarnika na 7 minut, żeby wyrosły i były „złociste”.

Nie raz coś spadło na ziemie, wiec wyrzucałam.. Dostałam opr od szefa, dlaczego wyrzucam jak coś mi spadnie, przecież nikt oprócz mnie tego nie widziałam i mam to serwować!

Pracowałam tam również na pokojach. Szmatą, którą obleciałam kibel i kurze musiałam wycierać również szklanki oraz sztućce dla gości 🙂 Bo nie było „funduszy”, żeby do każdej przestrzeni mieć inną szmatkę.

Baaa jak byli jacyś goście, którzy nie ubrudzili za bardzo pościeli miałam wyrównać i popryskać sprayem, żeby nie było czuć, ze używane. Jak materac splamiony, od naprawdę różnych rzeczy XDD to wywrócić na drugą stronę, żeby nikt nie widział, nie ma czasu ja dokładne czyszczenie.

Miałam 8h na zrobienie 30 pokoi od A-Z, gdzie naprawdę jeden pokój wymagał 30min pracy.. Wiec możecie sobie tylko wyobrazić, na jakiej zasadzie to wszystko funkcjonowało.

MOŻE CI SIĘ RÓWNIEŻ SPODOBAĆ:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

DODAJ SWOJĄ HISTORIĘ

Najpopularniejsze z 7 dni

NAJNOWSZE KOMENTARZE