piątek, 19 kwietnia, 2024
Strona głównaPiekielni szefowieGnojenie w pracy - dlaczego ludzie to znoszą?

Gnojenie w pracy – dlaczego ludzie to znoszą?

Hm, ktoś się tutaj zastanawiał, dlaczego ludzie znoszą gnojenie w pracy i nie odejdą.

To ja miałam taką sytuację – parę lat temu chciałam sobie dorobić, tak się złożyło, że udało mi się zatrudnić na wyspie w centrum handlowym. I szef, urodzony szef, nigdy pracą się nie zmęczył, ciągle miał pretensje o byle pierdoły.

Byłam kilka pierwszych dni po godzinnym szkoleniu – tak, trwało godzinę na samodzielną obsługę wyspy, sprzętu, dokumentów, faktur, zamawiania towaru, wprowadzania towaru w system itp. Ja bez doświadczenia, ale ok.

Przyszedł towar, wprowadzam w system i muszę napisać maila do szefa, aby dodał nowości do listy, piszę co to, ile, jakie. W międzyczasie obsługując klientów. Szef odpisał, że nie doda, póki nie będzie poprawnie napisane. Nie wyjaśnił, o co chodzi. To ja szukam po systemie, po produktach, jakichś wzorów coś, na wyspie zapierdziel, a ja ledwo produkty ogarniam, ale szukam.

W końcu ogarnęłam skróty, mniej więcej ułożyłam – poszedł mail. Nadal źle, okazało się, że tracę jego czas, a produkty mają być tak spisane, by tylko musiał je przekopiować…

Kazał wciskać klientom jakiś szajs i namawiać ich do zakupu czegoś, czego nawet nie szukają. Stał nade mną dwie godziny i kazał podpytywać klientów, co mają w domu, czy nie chcą tego nowego, doczepiać do paragonu jakieś kartki z opisami tego super produktu… Miał pretensje o każdego klienta, który mi podziękował, a ja nie nalegałam…no żal.

No, ale co z tym odchodzeniem. Byłam na okresie próbnym, trzymiesięcznym. Okazało się, że oczywiście mogę po tym zrezygnować, ale muszę oddać koszty szkolenia – tak, tego szkolenia godzinnego – 5000zł… xD Ta kwota zmniejszała się po każdym roku pracy…

Udało mi się odejść na szczęście, bez kosztów, ale na dużym farcie i naciąganej sytuacji chorobowej… Co prawda nie obyło się bez opryskliwych komentarzy. Na szczęście ta firma chyba już nie istnieje.

MOŻE CI SIĘ RÓWNIEŻ SPODOBAĆ:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

DODAJ SWOJĄ HISTORIĘ

Najpopularniejsze z 7 dni

NAJNOWSZE KOMENTARZE