czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaNewsyKiedy praca to przyjemność - w Niemczech poszukują testera medycznej marihuany

Kiedy praca to przyjemność – w Niemczech poszukują testera medycznej marihuany

Palenie trawki jako praca, za którą otrzymujesz nie małe wynagrodzenie, bo aż nawet 8 tysięcy Euro. Właśnie taka oferta pracy pojawiła się ostatnio w Niemczech. Dystrybutor konopi Cannamedical w Koloni poszukuje osób, które zajmą się testowaniem jakości ich produktów z medycznej marihuany. Jest jeden warunek trzeba mieć zezwolenie na używanie tej substancji.

„Sommelier konopi” na takie stanowisko właśnie pracownika poszukuje firma Cannamedical Pharma, która jest jedną z największych firm w Niemczech specjalizujących się w medycznej marihuanie. Osoba, która zostanie zatrudniona będzie musiała spożywać produkt i oceniać jego jakość.

Czemu tak wysokie wynagrodzenie?

Firma szuka kogoś, kto będzie monitorował standardy plantatorów w krajach produkcji, czyli w Australii, Kanadzie, Portugalii, Dani i Macedonii. Z kolei w Niemczech musi sprawdzić jakość dostarczonego materiału. Jednak w rekrutacji mogą wziąć udział jedynie osoby, które są aktywnymi pacjentami i zażywają marihuanę. Wykorzystuje się ją m.in. w terapii przewlekłego bólu oraz w leczeniu schorzeń onkologicznych. Decyzję o tym, że dana osoba ma przyjmować medyczną marihuanę podejmuje lekarz, po przeprowadzeniu kwalifikacji wystawia receptę.

Oferta cieszy się dużym zainteresowaniem. Jak poinformowała firma spłynęło ponad 100 zgłoszeń.

MOŻE CI SIĘ RÓWNIEŻ SPODOBAĆ:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

DODAJ SWOJĄ HISTORIĘ

Najpopularniejsze z 7 dni

NAJNOWSZE KOMENTARZE