piątek, 19 kwietnia, 2024
Strona głównaPiekielni szefowieOchrona - jedna z najbardziej chorych branż pracy

Ochrona – jedna z najbardziej chorych branż pracy

Praca chyba w najbardziej chorej branży, jaką jest ochrona, a dokładnie praca w największej firmie ochroniarskiej w Polsce. Nie chodzi o siedzenie na szlabanie tylko jazda w patrolu interwencyjnym, na moje szczęście/nieszczęście jeździłem na dzielnicach na których często coś się działo. Pijackie/narkomańskie awantury w barach/sklepach/stacjach/salonach gier czy burdelach. Czasami naprawdę było ostro a firma w ramach cięcia kosztów postanowiła wprowadzić patrole jednoosobowe jednak.

Nikogo nie obchodziło, że jesteś sam a agresorów jest 3 masz wyjść i ogarnąć sytuację a w razie potrzeby najbliższe wsparcie przyjedzie do ciebie po 20 minutach, sytuację w których pracownicy zostali dotkliwie pobici nic nie zmieniły.

Nie była to jedyna słaba rzecz w tej firmie i branży, odbieranie od wypłat „przepałów” bo mądre głowy wyliczyły, że samochód może spalić tylko 10l/100. Oczywiście samochody miały GPS więc mogli sprawdzić, że nie jeździło się nigdzie bez celu, a ciężko było utrzymać takie spalanie gdzie w zimę człowiek jednak chciałby siedzieć w cieple, bo poza samochodem służbowym nie ma nic, a dyżury klasycznie 24 godzinne.

Dalej losowe kary, z których nikt nie mógł się wytłumaczyć czemu, za co i przez kogo zostały nałożone. Źle się czujesz, wymiotujesz od rana i dzwonisz, że nie jesteś w stanie przyjść do pracy, i cyk kara 500zl za niestawienie się do pracy, mimo że pracowało się na zleceniu.

Długo by wymieniać wszystkie grzechy tej firmy, skakanie przez ogrodzenia, bo klient nie chce dać klucza do posesji a wymaga by jego dom był dokładnie sprawdzony, zakup sprzętu takiego jak kajdanki, gazy na swój koszt, brak jakichkolwiek przerw itp.

MOŻE CI SIĘ RÓWNIEŻ SPODOBAĆ:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

DODAJ SWOJĄ HISTORIĘ

Najpopularniejsze z 7 dni

NAJNOWSZE KOMENTARZE