czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaPiekielni szefowieŚwiąteczny teledysk amazonu XD

Świąteczny teledysk amazonu XD

Opinia Amazona w Polsce pozostaje delikatnie mówiąc wątpliwa. Jednak z pewnością jest to jedna z firm, która zwraca uwagę swoim marketingiem i to pozytywnie. Konkurs przeprowadzony pośród pracowników z całej Polski, wyłonił 6 finalistów, a chodziło o śpiewanie. Jeśli przysłuchamy się bliżej dwóm opublikowanym utworom „Zespołu z pasją”, to z pewnością przyznamy, że jak na amatorów talentu im nie brakuje, a i barwy ich głosów są dość ciekawe i przyjemne dla ucha.

Mimo wszystko jednak w kontekście legend, jakie krążą na temat pracy w Amazonie, kolejne strofy skutecznie nas rozbawiają. Z kolei w przypadku piosenki świątecznej można dostrzec, że bardzo wpada w ucho i ma szansę stać się kolejnym świątecznym hitem reklamowym.

Piosenki, zarówno „Nasz czas” jak i „Ten świąteczny dzień” to reklamy pracy w Amazonie, jak i ogólnie całej firmy. Co istotne zostały one nagrane w profesjonalnym studiu muzycznym z pomocą specjalistów ze świata muzyki, takich jak chociażby Grzegorz Hyży. W związku z tym firma poświęciła spore fundusze na realizację tego przedsięwzięcia.

A Wy jak myślicie? Czy taka reklama jest fajna? A czy oni rzeczywiście są zadowoleni ze swojej pracy?

MOŻE CI SIĘ RÓWNIEŻ SPODOBAĆ:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

DODAJ SWOJĄ HISTORIĘ

Najpopularniejsze z 7 dni

NAJNOWSZE KOMENTARZE