czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaNewsyHotel Hilton - kierownika przyłapano na skandalicznym zachowaniu

Hotel Hilton – kierownika przyłapano na skandalicznym zachowaniu

Kierownika Hotelu Hilton w Nashville w stanie Tennessee przyłapano na kontrowersyjnym i skandalicznym postępku. Z pewnością nie chciałbyś obawiać się czegoś takiego podczas wizyty w hotelu. 52-letni David Neal pracował wówczas jako kierownik nocnej zmiany. Używając podrobionej karty dostępu wszedł w nocy do pokoju jednego z gości, gdy ten spał. Jednak mężczyzna się przebudził i zobaczył Neala ssącego palce jego stóp.

Ta skandaliczna sytuacja miała miejsce pod koniec marca. Jak poinformowała amerykańska stacja WHIO-TV, nad ranem wezwano policję do hotelu Hilton w Nashville w stanie Tennessee. Klient rozpoznał Davida Neala, gdyż dzień wcześniej widział go z innym pracownikiem hotelu w czasie niewielkiego serwisu telewizora.

Przyłapany na gorącym uczynku! Jak się tłumaczył?

W związku z tym 52-latek został przyłapany na gorącym uczynku, a stróżom prawa tłumaczył, że wszedł do pokoju, ponieważ wyczuł zapach dymu i chciał się upewnić, że z gościem wszystko w porządku. Jednak mundurowi wskazali, że nie zgłosił on wcześniej swoich obaw ochronie, a inni goście hotelu również nie zgłaszali jakoby wyczuwali dym.

Funkcjonariusze zapytali Neala, o klucz którym otworzył pokój. Ten jednak stwierdził, że go wyrzucił i nie udało się go odnaleźć.

Śledztwo skończyło się aresztowaniem 52-letniego Davida Neala w jego domu w Lebanon w stanie Tennessee. Mężczyznę oskarżono o włamanie i napaść, obecnie przebywa on w więzieniu. W sprawie została wyznaczona kaucja w wysokości 27 tysięcy dolarów.

MOŻE CI SIĘ RÓWNIEŻ SPODOBAĆ:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

DODAJ SWOJĄ HISTORIĘ

Najpopularniejsze z 7 dni

NAJNOWSZE KOMENTARZE