czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaPiekielni szefowieJanusz od remontów elektrycznych

Janusz od remontów elektrycznych

Firma od remontów elektrycznych. No mój Januszek dopiero po 22 pisał gdzie mamy się jutro stawić na 6 do pracy. W kwestii umowy to polska język trudna język, co to znaczy?

Uważał, że pracownicy powinni go wychwalać, bo zawsze wypłata była na czas a ludzie tego nie doceniają. A i wypłaty dawał pracownikom po najniższej krajowej z okresu kiedy zaczynali pracę „bo nie spełniali jego oczekiwań, za wolno pracowali, ale jakby robili więcej to pomyślałby o jakiejś podwyżce”.

Raz zachlał i o 6 jak czekałem na miejscu (nie miałem kluczy do mieszkania) a ten mi pisze, że mam być na 9 (miałem godzinę do siebie komunikacją miejską). Potem na 11, a na koniec, że mam zrobić sobie dzień wolny. Oczywiście, że bezpłatny.

Druga akcja była jak przyjechaliśmy na budowę, 2 godziny i koniec, przyjechał jaśnie Janusz w swej białej karocy i stwierdził, że jedziemy na drugi obiekt na drugim końcu miasta. Gdzie jest haczyk? On zabierze jednego pracownika a ja jako młody mam sobie jechać komunikacją miejską. Oczywiście zapłacił za ten dzień 30pln.

MOŻE CI SIĘ RÓWNIEŻ SPODOBAĆ:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

DODAJ SWOJĄ HISTORIĘ

Najpopularniejsze z 7 dni

NAJNOWSZE KOMENTARZE