czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaNewsyOhydnie znęcali się nad pracownikiem - szef ma postawione zarzuty

Ohydnie znęcali się nad pracownikiem – szef ma postawione zarzuty

W Kościerzynie zostało zatrzymanych dwóch mężczyzn w wieku 34 i 36 lat. To właściciel firmy i jego pracownik – prawa ręka szefa. Mieli oni perfidnie znęcać się nad innym pracownikiem firmy. Pokrzywdzony nie zgłosił sprawy na policji, jednak stróże prawa z posterunku policji w Liniewie zobaczyli 2 stycznia 2023 roku na jednym z portali internetowych film dokumentujący, te wręcz szokujące zachowania.

W jaki sposób znęcali się nad pracownikiem?

Pokrzywdzony to inny pracownik firmy 42-letni mężczyzna. Na nagraniu widać, jak najpierw polewali go strumieniem z myjki ciśnieniowej, a następnie z łyżki koparki wylali na niego fekalia. Całość tak bardzo ich bawiła, że nagrali film i umieścili go w sieci.

Zarzuty i konsekwencje

Zatrzymani mężczyźni są obecnie podejrzani o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad pokrzywdzonym. Funkcjonariusze po znalezieniu nagrania dołożyli wszelkich starań, aby ustalić sprawców, co ostatecznie się udało. Dalsze ustalenia śledztwa wykazały, że nagranie filmu miało miejsce w maju 2022 na terenie jednego z zakładów.

W związku z postawionym zarzutem psychicznego i fizycznego znęcania się, sprawcom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Jednak prowadzący śledztwo wskazują, że sprawa jest rozwojowa i nie wykluczają, że usłyszą oni kolejne zarzuty. Obecnie zostali objęci dozorem policyjnym i mają zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.

MOŻE CI SIĘ RÓWNIEŻ SPODOBAĆ:

1 KOMENTARZ

  1. „Funkcjonariusze po znalezieniu nagrania” znaleźć to można borowika w lesie, a po drugie funkcjonariusze nic nie znaleźli i nie jest to ich zasługa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

DODAJ SWOJĄ HISTORIĘ

Najpopularniejsze z 7 dni

NAJNOWSZE KOMENTARZE