czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ośrodek wypoczynkowy

Kiedyś dostałam dodatkowa prace w ośrodku rehabilitacyjnym w górach. Wlascicielka(po turystyce) zadzwoniła do mnie z pyt czy chciałabym prowadzić turnusy rehabilitacyjne.

Miałam wolne tylko 2dni w tyg(inna praca), ale zgodziłam się. Pierwszy dzień pracy…przyjeżdżam a tam wysoki dom, jak to w górach, zero poręczy, podjazdów. Myślę może w środku mają lepiej dostosowane. Nic bardziej mylnego.

„Pokój” do rehabilitacji to był osobny nieogrzewany budynek(raczej większa szopa) a w środku stół do masażu, 2 piłki, 3 skakanki I może z 3 materace. Pytam się jej, gdzie sprzęt do zabiegow(ogłaszała się, ze każdy pacjent min 3 zabiegi dziennie przez okres pobytu 6dni) a ona, ze to wszystko I coś powinnam wymyślić do czasu aż ona dowiezie resztę.

Oczywiście „reszta” nigdy się nie pojawiła. Pacjenci przyjechali a tu sprzętu brak. Na dodatek miałam robić masaż (30 osób grupa) sama w 6godz 🤣🤣🤣 Musiałam ją wyprosić, żeby mi jakąś farelkę przyniosła, choć do tej szopy, bo jak masaż wykonać? Przez kurtkę??

Ćwiczenia to była prawdziwa krioterapia, bo śnieg spadł I w tej szopie było strasznie zimno no to mi powiedziała, ze słońce świeci wiec ćwiczenia mogę na dworze na śniegu robić.

Szkoda mi było tych pacjentów. Wiadomo, ze osoby niepełnosprawne nie mają za dużo pieniedzy(pobyt częściowo finansowany, pieniądze właścicielką miała przelane z góry na konto).

Do domu przyjeżdżałam i ryczałam. Wytrzymałam tylko ten jeden turnus, bo mi szkoda było tych ludzi samych zostawić bez niczego. Oni sami widzieli, że jestem bezradna. Kasę mi zapłaciła po turnusie I powiedziała o terminie kolejnego. Odp, że więcej tam nie będę przyjeżdżała. Stawkę podniosła myśląc, ze się zgodzę. Powiedziałam jej, ze lepiej by te pieniądze zainwestowała w sprzęt I dostosowanie ośrodka do niepełnosprawnych, znalazła więcej pracowników na tak duże grupy. Jej słowa „jeszcze musisz dużo się nauczyć o prawdziwym biznesie”.

Pierwszy turnus złożył oficjalną skargę, ale nic się nie zmieniło. Dopiero po 2 latach ten ośrodek „zamienił” się w wypoczynkowy.

Dwa lata oszukiwała tak ludzi

MOŻE CI SIĘ RÓWNIEŻ SPODOBAĆ:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

DODAJ SWOJĄ HISTORIĘ

Najpopularniejsze z 7 dni

NAJNOWSZE KOMENTARZE