piątek, 19 kwietnia, 2024
Strona głównaPiekielni współpracownicyPolski Todd Packer na open space

Polski Todd Packer na open space

W pracy miałam niereformowalnego „kolegę”, typowy spermiarz, komentował głośno laski na tinderze i to co z nimi zrobi, a także opowiadał o swoich przeszłych podbojach i kręceniu z 3 biednymi dziewczynami na raz.

Ale to nie wszystko, ponieważ ów „kolega” miał zapędy ekshibicjonistyczne i dla zabawy ściągał spodnie na środku open space’u. Oczywiście mnie to obruszało, a wspaniali kumple tego głąba rechotali głośno, jakby to był super żart.

Miałam z tym „kolegą” dwie bardzo nieprzyjemne sytuacje: pierwszą z nich było ściągnięcie przez niego spodni i macanie się po przyrodzeniu patrząc mi prosto w oczy, po tej jego prezentacji bez powodu, wróciłam na mieszkanie i płakałam 2 godziny nie mogąc się uspokoić.

Drugą natomiast sytuacją było ściągnięcie spodni i majtek i przytknięcie nagiego, owłosionego zada do drzwi balkonowych, za którymi się znajdowałam. Oczywiście dla pewności, że nie odpuszczę takiego widoku, „kolega” zapukał w okno, żebym się odwróciła.

No i znowu wszyscy kumple śmiali się wniebogłosy. Gość zdecydowanie nadaje się do psychiatryka, ale nie miałam na tyle siły i odwagi, żeby go zgłosić do odpowiednich służb.

Współczuję wszystkim kobietom, którym przyjdzie z tym dzbanem pracować, mam nadzieję, że któraś z was zbierze się na odwagę i pokaże „koledze”, gdzie jest jego miejsce

MOŻE CI SIĘ RÓWNIEŻ SPODOBAĆ:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

DODAJ SWOJĄ HISTORIĘ

Najpopularniejsze z 7 dni

NAJNOWSZE KOMENTARZE